• MT Mühendislik - Mekanik Tesisat Mühendisliği ve mekanik taahhüt alanlarında başta inşaat ve otomotiv olmak üzere tekstil, gıda, makine, enerji vb. sektörlere uzun yıllardan beri çeşitli kurum ve kuruluşlarda hizmet vermiş, yaratıcı ve yetenekli bir ekibin aynı çatı altında buluşarak taahhüt konularında çalışmak istemeleri sonucu 2012 yılında Bursada kurulmuştur.
  • MT Mühendislik - MT Mühendislik, deneyimli çekirdek kadrosuna genç, dinamik ve gelecek vadeden arkadaşların da katılımıyla güçlü bir personel profili yakalayarak bilgisini ve ilgi alanlarını sürekli güncellemeye ve bu sayede müşterilerinin ihtiyaçlarına hem kaliteli hem de hızlı ve ekonomik yöntemler ile cevap vermeyi amaçlayan bir firmadır. 
  • Firmamızın Uzgörüsü (Vizyonu) -Faaliyet gösterdiği bu sektörde ulusal ve evrensel değerler ışığında öncelikle güvenilirliğiyle, girişimciliğiyle, başarısıyla ve de saygınlığıyla tanınan itibarlı bir dünya şirketi olmak ve bu süreçte beraber yol aldığı nitelikli insanlar ile birlikte ilk olarak içinde bulunduğu toplumun, bölgenin ve ülkemizin gelişimine her anlamda katkı sağlamaktır. 
  • Firmamızın Özgörevi (Misyonu)  - Bilim ve insan odaklı çalışma anlayışımızı, kalite ve teknoloji odaklı hizmet anlayışımız ile birleştirerek uluslararası standartlara ve kurumsal prensiplere uygun olarak müşterilerimize istenen hizmet ve ürünler sunmaktır.
Addres

Dumlupınar Mh. Ceren ( 500) Sk.
A Blok No:4. A/K
Nilüfer-Bursa

İletişim

Email  : info@mtmuhendislik.com
Tel       : 0 224 441 89 67
Fax      : 0 224 441 89 69
Cep     : 0 543 441 89 67 

 

 

This page was designed with Mobirise theme