Turkish English

Vizyonumuz

Firmamızın Uzgörüsü (Vizyonu), faaliyet gösterdiği bu sektörde ulusal ve evrensel değerler ışığında öncelikle güvenilirliğiyle, girişimciliğiyle, başarısıyla ve de saygınlığıyla tanınan itibarlı bir dünya şirketi olmak ve bu süreçte beraber yol aldığı nitelikli insanlar ile birlikte ilk olarak içinde bulunduğu toplumun, bölgenin ve ülkemizin gelişimine her anlamda katkı sağlamaktır.

Misyonumuz

Temelini insandan alan firmamızın Özgörevi (Misyonu) bilim ve insan odaklı çalışma anlayışımızı, kalite ve teknoloji odaklı hizmet anlayışımız ile birleştirerek uluslararası standartlara ve kurumsal prensiplere uygun olarak müşterilerimize istenen hizmet ve ürünler sunmaktır.

mt-mühendislikMT Mühendislik, Mekanik Tesisat Mühendisliği ve mekanik taahhüt alanlarında başta inşaat ve otomotiv olmak üzere tekstil, gıda, makine, enerji vb. sektörlere uzun yıllardan beri çeşitli kurum ve kuruluşlarda hizmet vermiş, yaratıcı ve yetenekli bir ekibin aynı çatı altında buluşarak taahhüt konularında çalışmak istemeleri sonucu 2012 yılında Bursa’da kurulmuştur.

MT Mühendislik, deneyimli çekirdek kadrosuna genç, dinamik ve gelecek vadeden arkadaşların da katılımıyla güçlü bir personel profili yakalayarak bilgisini ve ilgi alanlarını sürekli güncellemeye ve bu sayede müşterilerinin ihtiyaçlarına hem kaliteli hem de hızlı ve ekonomik yöntemler ile cevap vermeyi amaçlayan bir firmadır.

Mekanik Taahhüt sektöründe performansına özenilen, Çevre, Yaşam Ve İnsan Değerlerine Saygılı Öncü Bir Şirket Olma Hedefini Benimseyen firmamızın Kalite Politikası;

Sektöründe tercih edilen,güven veren firmalar arasına girmeyi hedefleyen firmamız kalite anlayışını her türlü üretim-hizmet çalışmalarında özenle ve sürekli olarak uygulamayı amaçlamaktadır.